سامانه آنلاین خرید بیمه ملت در کرمان

ارسال رایگان بیمه نامه و در کوتاهترین زمان ممکن، صدور بیمه نامه در حداکثر ۲۴ ساعت

مشاوره تخصصی بیمه

ارائه مشاوره تخصصی، کاملا بی طرفانه و رایگان توسط کارشناسان بیمه ملت در کرمان

تماس با کارشناسان ما
سرعت و سادگی در خرید

ارسال فوری در کرمان و شهرهای استان کرمان بصورت کاملا رایگان

تماس با کارشناسان ما
پرداخت آسان و مطمئن

امکان پرداخت حق بیمه به سه روش آنلاین، کارت به کارت و پرداخت در محل

تماس با کارشناسان ما
بیمه‌ شخص ثالث ملت

بیمه شخص ثالث

بیمه شخص ثالث یکی از ‌بیمه‌های مربوط به اتومبیل است که بر اساس قانون، داشتن آن برای همه کسانی که ماشینی دارند، اجباری است. بیمه شخص ثالث ‌خسارت‌های مالی و جانی که در حادثه‌ها و تصادف‌ها به شخص ثالث ، یعنی فرد دیگر وارد می‌شود را جبران ‌می‌نماید.

خسارت‌های مالی در بیمه شخص ثالث ملت بین 7 تا 30 میلیون (بر اساس انتخاب شما در زمان خرید) پرداخت خواهد شد. همچنین هزینه خسارت‌های بدنی تا سقف 280 میلیون (مبلغ دیه کامل مسلمان در ماه حرام) پرداخت می‌شود.

  • بیمه‌ شخص ثالث و حوادث راننده کوتاه‌مدت
  • بیمـه‌ جامع اتومبیل
  • پوشش کمک‌رسان (sos)
  • پوشش تکمیلی نوسان دیه در بیمه شخص ثالث ملت
بیمه بدنه اتومبیل ملت

بیمه بدنه اتومبیل

بیمه بدنه یکی دیگر از ‌بیمه‌های مربوط به اتومبیل است که بر خلاف بیمه شخص ثالث بیمه‌ای غیر اجباری محسوب می‌شود. در بیمه بدنه ، بیمه‌گر با بیمه کردن وسیله نقلیه خود تعهد می‌کند که در صورت بروز خسارت به علت هر یک از حوادث مشخص شده در بیمه‌نامه، خسارت وارد شده را جبران نماید.

همچنین در حوادثی که راننده اتومبیل بیمه‌شده مقصر حادثه نبوده و فرد مقصر فرار کرده باشد، خسارت‌های وارد شده از طریق بیمه‌نامه بدنه قابل جبران خواهد بود.

  • اعطای تخفیفات گروهی به خودروهای متعلق به بیمه‌گذاران حقوقی و کارکنان آن‌ها
  • امکان صدور بیمه‌نامه به صورت اقساطی (پرداخت اقساطی حق بیمه در 8 ماه)
  • سریع شدن روند صدور بیمه‌نامه از طریق انجام کارشناسی بازدید اولیه در محل دفتر نمایندگی فروش


بیمه زندگی ملت چیست؟

هدف اصلی بیمه زندگی، تامین آرامش خاطر با تضمین پشتیبانی مالی در صورت وقوع خسارت مالی یا مشکل احتمالی به وجودآمده در صورت فوت شخص بیمه شده است. در واقع بیمه زندگی راهی برای حفاظت از آینده مالی خانواده است.

بیمه درمان خانواده چیست؟

با توجه به اینکه استفاده از خدمات بیمه درمان تکمیلی برای بسیاری از افراد با مشاغل آزاد در دسترس نمی باشد لذا شرکت بیمه ملت اقدام به ارائه پوششی در قالب بیمه درمان برای افراد یک خانواده نموده است.

بیمه مستمری زنان خانه دار چیست؟

این بیمـه‌نامـه برای بانوان و دختران ایرانی طـراحی شده، لیکن به منظـور ارج نهادن به زحمات قشـر وسیعی از بانوان ایرانی که منشأ برکات فراوانی در زندگی خانوادگی و اجتماعی ما هستند؛ به این اسم نامیده شده است.

بیمه تحصیل فرزندان چیست؟

با خرید این بیمه‌نامه می‌توانید با پرداخت حق بیمه متناسـب با توان مالی خود علاوه بر برخورداری از پوشش‌های بیمه‌ای از محل پس‌اندازها و ذخایر ایجادشده، سرمایه‌ای مطمئن برای تأمین هزینه تحصیلات فرزندان ایجاد کرده و دغدغه‌های خاطر خود را در این زمینه از بین ببرد.

در صورت داشتن سوال در خصوص بیمه با کارشناسان بیمه ملت تماس بگیرید

تماس با کارشناسان ما